شرکت تعاونی:
زنبورداری سفیدکمر

مجموعه شرکت تعاونی زنبورداری سفیدکمر در سال ۱۳۹۷  در روستای سفیدکمر با تعدادی از جوانان این روستا راه اندازی شد و در ادامه با شرکت تعاونی عسل شفا بخش انگوران در سال ۱۳۹۸ قرارداد همکاری منعقد نمود که در زمانهایی که گل و شهد در سفیدکمر کم می شود زنبورها به منطقه انگوران کوچ داده می شوند چون آب و هوا و پوشش گیاهی منطقه انگوران نسبت به سفیدکمر بهتر است با توکل بر خدای متعال و همکاری همه دوستان عسل کاملا طبیعی تولید نموده و به دست مشتریان عزیز میرسانیم.

تعاونی ما به عنوان تولید کننده و عرضه کننده محصولات طبیعی زنبورعسل تلاش می کند بهترین محصول موجود را با بهترین قیمت و کیفیت به دست مصرف کننده برساند.

دفتر مرکزی ما در شهرستان ایجرود و عسل شفا بخش انگوران در ماهنشان در استان زنجان می باشد و کندوها نیز با توجه به آب و هوا و فصل سال در مناطق مختلف در حال کوچ و فعالیت هستند. شما می توانید از هر جای کشور سفارش خرید عسل، ژل رویال، گرده گل و یا بره موم را ثبت کرده و در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

با توجه به امکانات و نیروی متخصصی که در مجموعه زنبورداری سفیدکمر و عسل شفا بخش انگوران وجود دارد، پس از اتمام شهد یک منطقه بلافاصله کندوها را به مکان دیگری که شهد کافی برای زنبورها وجود دارد کوچ می دهیم و زنبورها همیشه از شهد گل و گیاه استفاده می کنند، متاسفانه بسیاری از زنبورداران پس از اینکه شهد منطقه تمام می شود زنبورها را جابجا نمی کنند و از شربت شکر و ذرت و … استفاده می کنند که این عمل به هیچ وجه مورد تایید زنبورداران حرفه ای نیست.